rodinný dom, Poluvsie, Poluvsie

Obec: Poluvsie
Typ reality: rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Cena: 165.000,- EUR
Kontaktovať MÁTE ZÁUJEM O TÚTO NEHNUTEĽNOSŤ? Tak nás neváhajte kontaktovať pomocu tlačítka
"KONTAKTOVAŤ" a my sa vám ozveme.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pekný rodinný dom v krásnom, tichom prostredí v obci Poluvsie 10 km od Prievidze. Je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 726 m2, zastavaná plocha 658 m2. Súčasťou domu je letná terasa s plynulým prechodom z obývacích priestorov domu. Na pozemku sa ďalej nachádza aj letné jazierko, zastrešené vonkajšie sedenie s krbom, povrchový stojatý bazén a prístavba k rodinnému domu využiteľná na oddych ale aj ako zimná záhrada.
Rodinný dom je dvojpodlažný, kompletne podpivničený a po kompletnej rekonštrukcii ktorá sa týkala fasády – kompletné zateplenie domu, strechy, okien, omietok, náterov a podláh v dome, elektrických rozvodov v dome, rozvodov kúrenia – kombinácia radiátorov a podlahového kúrenia, vykurovanie je zabezpečené novým kondenzačným plynovým kotlom a kotlom na tuhé palivo.
Rodinný dom je kompletne podpivničený s prístupom do garáže pre jedno auto, špajzou, technickou miestnosťou, práčovňou – sušiarňou a miestnosťou na oddych a regeneráciu celého tela. V prízemí rodinného domu je vstupná priestranná predsieň s podlahovým kúrením, moderná kuchyňa prepojená s obývacou izbou ktorej súčasťou sú aj krbové kachle. Ďalej sa na prízemí nachádza kúpeľňa s rohovou vírivou vaňou a samostatné WC, izba s prechodom na terasu a ešte jedna samostatná izba využívaná ako hosťovská izba. Na poschodí sa nachádza – spálňa, ktorej súčasťou je kúpeľňa a WC, detská izba a úložný priestor.